אבטחת קניונים
 
חברת פלקון, שנוסדה בשנת 1996, מספקת שירותי שמירה ואבטחה מתקדמים לקניונים ושומרת על רף סטנדרטים גבוה שבא לידי ביטוי בהתנהלות מקצועית, שמירה על רף גבוה של ייצוגיות ושירות יעיל ומהיר ללקוחות ולמבקרים בקניונים. כחברה שמומחית לשמירה ואבטחת קניונים, אנו מנוסים בהתמודדות עם ריכוזי הקהל הגדולים שפוקדים את הקניונים מידי יום, לצד האיומים הביטחוניים והפליליים המאתגרים. כל אלו מחייבים אותנו לפעול ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, לשמור על ערנות תמידית, לבצע הערכות מצב בזמן אמת, וכן גם לתת מענה איכותי ומהיר בשטח. אנו יודעים שאחד השיקולים של הציבור בהחלטה אם לבקר בקניונים בימים מתוחים אלו, נובע מתחושת הביטחון האישית, ועל כן עושים את המיטב על מנת להעניק תחושה זאת.
 
מעטפת אבטחה לקניונים ב-360 מעלות
 
אנו בחברת פלקון מציעים שירותי אבטחה מתקדמים לקניונים הכוללים: תהליך בידוק קפדני בעמדות הכניסה, אכיפת החוקים והנהלים, תפעול אירועים חריגים ומצבי חירום, בידוק בטחוני לרכבים הנכנסים לחניית הקניון, הפעלת חדרי בקרה, ביצוע סיורים רגליים בשטחי הקניונים, תפעול עמדות שירות ומודיעין לעוברים ושווים ושירותי ניהול. כחלק מחזון החברה חשוב לנו להציע לכלל לקוחותינו מעטפת אבטחה איכותית והיקפית ב- 360 מעלות.
 
מציעים סטנדרטים גבוהים של אבטחה בקניונים
 
הסטנדרטים המקצועיים שלנו מתחילים בהופעתם הייצוגית של צוות המאבטחים בקניונים, המשרים תחושת ביטחון למבקרים, עומדים בכלל מדדי הכשירות ומתודרכים היטב ע"י קציני הביטחון. כחברה הדוגלת בפיתוח המשאב האנושי, אנו שמים דגש על תהליכי מיון והכשרה איכותיים, מבצעים מבחני כשירות והשתלמויות על פי נהלי שמירה ואבטחה. הצוותים שלנו מורכבים ע"י כוח אדם מסור ואיכותי המאגד גם יוצאי יחידות קרביות. כחלק משירות אבטחת קניונים, אנו מתקינים ומפעילים מצלמות במעגל סגור בכלל תחומי האחריות שלנו, שנמצאות בפיקוח חדר המבצעים של הקניון. בנוסף מתקיימות  ביקורות בכל יום על ידי קציני הביטחון, פקחי החברה, צוות המנהלים ומנכ"ל החברה, רמי פויירמן. 
 
 
פועלים בתיאום מלא עם רשויות החוק
 
כחלק משירותי שמירה ואבטחה בכלל ואבטחת קניונים בפרט, אנו נמצאים בתיאום מלא עם רשויות החוק, משטרת ישראל, המשרד לביטחון פנים ויתר משרדי הממשלה לצורך קבלת עדכונים והתרעות בזמן אמת, וזאת לצורך ביצוע הערכות מצב, תדרוך מקצועי של צוות המאבטחים ועדכון לקוחותינו. 

שמירה בקניונים

אבטחת קניונים אבטחת שגרירויות אבטחת בתי מלון אבטחת משרדים אבטחת מגדלי יוקרה