הצוותים שלנו

הצוותים שלנו
 
חברת פלקון, המספקת שירותי שמירה ואבטחה מאז 1996 ומומחית לאבטחת שגרירויות, קניונים, מגדלי יוקרה ומבני משרדים אקסקלוסיביים, מונה צוות מקצועי ומיומן של 250 איש, המורכב בין היתר מיוצאי יחידות קרביות, שעובר תהליכי מיון והכשרה קפדניים. כלל אנשי הצוות של החברה יודעים לתת מענה מקצועי ומהיר, שירותי וייצוגי למבקרים בשטח ודוברים את השפות הרלוונטיות לאזור בו מתקיימת פעילותם. בנוסף, אנו זמינים ללקוחותינו במתכונת עבודה של 24/7 ומספקים מענה איכותי ומהיר. הצוותים שלנו מתודרכים היטב ומקבלים התרעות בזמן אמת לגבי איומים ביטחוניים ופליליים ממשטרת ישראל, מרשויות החוק וממשרדי הממשלה הרלוונטיים.  
 
מטפחים את המשאב האנושי
 
אנו בחברת פלקון שמים דגש על טיפוח המשאב האנושי ובתוך כך שומרים על רווחת הצוות שלנו, באמצעות פעילויות רווחה והקפדה על ערנות הצוות. הצוותים שלנו פועלים במשמרות של שמונה שעות שמירה ומקבלים את ההפסקות הראויות לצורך שמירה על רווחתם האישית. כחלק מחזון החברה להעניק שירותי אבטחה תוך שמירה על מקצועיות, שירות וייצוגיות אנו מבצעים קורסי הכשרה, השתלמויות מקצועיות ורענון נהלים אחת לתקופה לאנשי הצוות שלנו, כמו כן מקפידים על שגרת אימונים ע"פ תכנית ומקיימים מבחני כשירות על פי הנהלים. אנו גאים בפעילות הצוות המסור שלנו ובונים תכניות קידום לאנשי הצוות המתאימים והראויים ביותר.  
 
מעמידים לרשותכם צוות מקצועי וממלכתי
 
כחלק משמירה על רף מקצועי גבוה, אנו מאמינים שתפיסת אנשי הביטחון היא חלק בלתי נפרד מהמקצועיות שלנו, על כן שומרים על הופעתם הייצוגית של אנשי הצוות מרמת הנראות וההלבשה היוקרתית ועד למתן יחס אדיב ומהיר ללקוחות ולמבקרים בתחומי האחריות שלנו.  
 
מפקחים על עבודת השטח
 
אנו בחברת פלקון מקפידים על רמת פיקוח גבוהה לכלל תחומי הפעילות שלנו: שמירה, אבטחה ואחזקה. ולאור זאת מקיימים סיורים וביקורות בשטח באופן תדיר. נוסף על כך, בכלל תחומי הפעילות שלנו מותקנות מצלמות אבטחה במעגל סגור, הנמצאות בבקרתם של אנשי המבצעים שלנו, שיודעים לתת מענה מקצועי בכל עת.
 

 
אבטחת קניונים אבטחת שגרירויות אבטחת בתי מלון אבטחת משרדים אבטחת מגדלי יוקרה