שירותי שמירה ואבטחה לבתי מלון יוקרתיים

מעניקים תחושת ביטחון ושלווה לאורחים שלכם

 

מדינת ישראל מתאפיינת באקלים שמשי רוב ימות השנה לצד טמפרטורות נוחות לנופש, לאור זאת בתי מלון רבים שומרים על תפוסה בינונית עד מלאה במהלך השנה, ובפרט בתקופות החגים ועונת הקיץ. אחד הפרמטרים החשובים לאורחים בבתי המלון ובפרט במצב הביטחוני שפוקד את אזורנו הוא הביטחון האישי שלהם. אנו בחברת פלקון, המספקת שירותי שמירה ואבטחה מתקדמים למלונות יוקרה מציעים לכם ליהנות מחוויית שירות מקצועית וייצוגית, שתעניק תחושת ביטחון ושלווה לאורחי המלון ולצוות העובדים שלכם.

 

בונים מערך אבטחה ייחודי למלונות יוקרה

 

אנו בחברת פלקון, הפועלת למעלה משני עשורים ומספקת שירותי אבטחת מלונות יוקרה, נעמיד לרשותכם מערך אבטחה אפקטיבי שמותאם למאפייני בתי המלון, האורחים בו, מתקניו, דרישות המשטרה וצרכים משתנים. שירותי האבטחה שלנו לבתי מלון יוקרתיים כוללים צוות בידוק מקצועי ומרשים בכלל הכניסות והיציאות, צוות בקרה ותפעול חניונים, צוות סיור ופיקוח, קב"טים פנימיים , עמדות מודיעין, תפעול חדרי בקרה ומבצעים וכן גם מענה לדרישות מיוחדות כמו תגבור כוח אדם לכנסים ואירועים, לאור ביקורים של אנשי ציבור וכיו"ב. אנו מעסיקים חיילים משוחררים איכותיים ויוצאי יחידות קרביות ורואים במשימת האבטחה של בתי מלון חלק אינטגרלי בפיתוח ושמירה על ענף התיירות בישראל

 

צוות אבטחה שמשרה תחושת ביטחון

 

צוות המאבטחים והקב"טים שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליכי מיון והכשרה איכותיים. הצוות מורכב מיוצאי יחידות קרביות, מוסמך לנשק, עובר מבחני כשירות, אימונים והשתלמויות על פי הנהלים. בנוסף לכך, המאבטחים שלנו עוברים קורס בתחום השירות למתן שירות אופטימאלי ללקוחות המלון ועומדים בסטנדרטים גבוהים של ייצוגיות. אנו מאמינים כי צוות אבטחה בבתי מלון יוקרתיים צריך להראות ולהתנהג בהתאם, ולכן מקפידים על סטנדרטים גבוהים של הופעה, הלבשה בחליפות איכותיות ובחירת אנשי צוות דוברי שפות, על מנת שיתנו את השירות הטוב ביותר לאורחי המלון.

מענה איכותי 24/7

 

מעבר לצוותי השמירה והאבטחה המיועדים לבתי המלון, אנו בחברת פלקון נמצאים בבקרה מתמדת על הנעשה בשטח, בתוך כך מפעילים חדרי מבצעים ובקרה הצופים על עמדות השמירה באמצעות מצלמות אבטחה במעגל סגור, בנוסף מקיימים ביקורות מידי יום, ונמצאים בתיאום עם רשויות החוק ומשרדי הממשלה הרלוונטיים, לצורך קבלת התרעות ביטחוניות בזמן אמת. אנו זמינים לכלל לקוחותינו במתכונת של 24/7.

שמירה בבתי מלון

אבטחת קניונים אבטחת שגרירויות אבטחת בתי מלון אבטחת משרדים אבטחת מגדלי יוקרה