שירותי אבטחת בנייני משרדים
 
שמירה ואבטחה על בנייני משרדים היא משימה חשובה ביותר בהתחשב במידע הרגיש שנמצא שם, ריכוזי קהל גדולים וציוד יקר ערך. לצד היבטים חשובים אלו מערך שמירה ואבטחה הוא חלק מתדמיתם המקצועית של בנייני משרדים ואף יוצר את הרושם הראשוני באינטראקציה בין לקוחות וקולגות לחברות השונות. חברת פלקון, המספקת שמירה ואבטחה למעלה משני עשורים לבנייני משרדים יוקרתיים מציעה לכם שירות מקצועי ואדיב שייצג את החברה שלכם בכבוד רב.
 
בונים עבורכם חליפת אבטחה בהתאמה אישית
 
אנו מאמינים כי יש לבנות מערך אבטחה בהתאמה אישית לכל אחד ואחת מלקוחותינו, וזאת לאור מיקום בנייני המשרדים, רמות ריכוזי הקהל, רגישות המידע הנמצא שם ודרישות ספציפיות. כחלק מתהליך זה נבצע אצלכם סיור מקדים, נאפיין צורכי אבטחה, נקבל מכם דרישות אישיות, נעניק לכם ייעוץ מקצועי בתחום ונציג בפניכם את מערך האבטחה המתאים ביותר עבורכם.
 
מספקים עבורכם מעטפת של שמירה ואבטחה ב-360 מעלות
 
אנו בחברת פלקון, מציעים לכם שירותי שמירה ואבטחה מתקדמים לבנייני משרדים המכסים את כל הדרישות הרלוונטיות. מעמדות בידוק בטחוני בכניסה, תפעול חניונים  ועד ניהול עמדות מודיעין. בדומה לכלל שירותי האבטחה שלנו, אנו מבצעים את משימת האבטחה של בנייני משרדים בסטנדרטים גבוהים של מקצועיות לצד הופעה ייצוגית של אנשי הצוות ותודעת שירות גבוהה ללקוחות ולמבקרים. חברת פלקון יודעת לתת מענה מקצועי בזמן חירום כגון  תפעול מעליות ,תפעול חדר בקרה, תפעול מערכות אש  ותפעול אמצעי טכנולוגיה שונים ומערכות שונות. אנו נמצאים בתיאום מלא עם רשויות החוק ומשרדי הממשלה הרלוונטיים לצורך קבלת התרעות ועדכונים.
 
מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן
 
הצוותים של פלקון עוברים תהליכי מיון והכשרה איכותיים במיוחד. מעבר לכך אנו מבצעים השתלמויות וריענון נהלי אבטחה של הבניין לרבות תדרוכים למצבי חירום ותקלות אחזקה. אנו מעמידים לרשותכם צוותי אבטחה קבועים וזאת בהתאם למערך האבטחה שניבנה עבורכם בהתאמה אישית.
 

זמינים בשבילכם 24/7
 
כחברה שמומחית בתחום אבטחת בנייני משרדים יוקרתיים למעלה משני עשורים, אנו רואים את הזמינות ללקוח כערך עליון, על כן מעמידים לרשותכם נציגי חברה קבועים שילוו אתכם בכל שלב וזמינים עבורכם במתכונת 24/7.

שמירה בבנייני משרדים

אבטחת קניונים אבטחת שגרירויות אבטחת בתי מלון אבטחת משרדים אבטחת מגדלי יוקרה